Ekonomiczny Nokia 2 z 5-calowym wyświetlaczem i baterią na 4100 mah ogłoszony oficjalnie

1
89

nokia-2

HMD oficjalnie zaprezentował swój nowy smartfon pod marką Nokia. Model Nokia 2 to smartfon z systemem Android początkowego poziomu, który już wkrótce trafi do sprzedaży za €99.

Za takie pieniądze teraz na rynku są dość atrakcyjne modelki od chińskich producentów. Dlatego od 2 Nokia chciałbym uzyskać trochę więcej. Urządzenie jest wyposażone w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD i szkłem Gorilla Glass 3, działa na chipie Qualcomm Snapdragon 212 i ma tylko 1 gb pamięci ram oraz dysk 8 gb. Na szczęście, można umieścić kartę pamięci.

nokia-22

z Przodu stoi aparat o rozdzielczości 5 megapikseli, z tyłu ó 8-megapikseli. Obsługiwane asystent Google Assistant, a także nieograniczoną magazyn w Google Photos. Można postawić 2 karty SIM.

zaletą jest bateria ó on na 4100 mah. Zdaniem Nokia, telefon spokojnie może pracować bez ładowania dwóch dni. Należy również pamiętać, aluminiową ramkę i ochrony IP52. Z pudełka Nokia 2 idzie z systemem Android Nougat, jednak obiecał aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Sprzedam urządzenie można w kolorze białym, czarnym lub miedzianym kolorze.

  • Footankle

    212 снап ó w najlepszych tradycji ноклы! najbardziej лудшее dziedzictwo od майков!