ASUS wydała smartfon Zenfone 4 Selfie Lite

0
54

zenfone-4-selfie-lite-featured

Kilka miesięcy temu firma ASUS wprowadziła na rynek kilka nowych smartfonów z serii Selfie. Na drugi dzień pojawił się nowy gadżet z tej serii pod tytułem Zenfone 4 Selfie Lite (ZB520KL). Jak można zrozumieć z nazwy, to urządzenie będzie mieć niższe techniczne, ale i bardziej przystępną cenę.

Zenfone 4 Selfie Lite jest bardzo podobny do swoich braci. Urządzenie jest zamknięty w metalowej obudowie i ma przycisk home z wbudowanym skanerem linii papilarnych poniżej wyświetlacza. Sam ekran ma przekątną 5,5 cala, ale rozdzielczość nie precyzuje. Można przypuszczać, że jest to HD, tak jak wersji pro-rozdzielczość wynosiła Full HD. Wyświetlacz IPS zamknięty zaokrąglonym 2.5 D szybą.

zenfone-4-selfie-lite-mint-green

jako używany cpu chip Snapdragon 425. Ilość pamięci ram wynosi 2 gb wbudowanej pamięci ó 16 lub 32 gb do wyboru. Można umieścić kartę pamięci. Pogorszyły się kamery. W modelu Lite jest używana pojedyncza przód 13-megapikselowy aparat z jasnością f/2.0. Jest lampa błyskowa led, tryb portretowy, opcja ozdoby twarzy, obsługa gif i różne filtry.

zenfone-4-selfie-lite-sunlight-gold

aparat Główny oraz 13-megapikselowy aparat z PDAF. Istnieje również tryb portretowy, funkcji time-лапс, tryb panoramy i zdjęcia w super rozdzielczości (64 mln pikseli). Podczas nagrywania filmów można włączyć 3-osiową stabilizację elektroniczną.

Z pozostałych cech należy pamiętać wsparcie 2 karty SIM, port micro usb oraz 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, bateria 3000 mah, a także powłokę ZenUI 4.0 z systemem Android Nougat.

Prosić za Zenfone 4 Selfie Lite będą od $156. Sprzedam urządzenie można będzie w kolorze czarnym, мятном, różowym i złotym kolorze.