ASUS zaprezentuje gier smartphone ROG na początku czerwca

0
35

s_0df9af0d7d7748ab864a538861df9894

smartfonów Producenci ciągle poszukują nowych pomysłów na zwiększenie sprzedaży swoich urządzeń. W tym roku przewiduje się wyjście z wielu smartfonów, które koncentrują się na graczy. Xiaomi i Nubia już wydali takie aparaty. Nie pozostanie na uboczu i ASUS. Poinformowano, że firma pokaże swoje геймерский telefon na targach COMPUTEX 2018, które odbędą się na początku lata.

ASUS początku bardzo mocno zaangażować się w gry smartfonów ROG od stycznia ubiegłego roku. Wiadomo o kilku projektach oraz porządnych inwestycji w ten obszar. Według producenta, gier smartphone ASUS ROG otrzyma wszystkie te funkcje, które są potrzebne graczom, aby maksymalnie wygodne i wydajnej gry. Jednak, choć ASUS ROG będzie zaprojektowany właśnie dla fanów mobilnej rozrywki, będzie wyposażony we wszystkie niezbędne przyporządkowanymi funkcjami.

O cechy urządzenia na razie się nie mówi, ale można przypuszczać, że urządzenie będzie działać na 8-rdzeniowego chipie Qualcomm Snapdragon 845, mieć 8 gb pamięci ram i przyzwoity wbudowany dysk z możliwością rozbudowy.