Asus przygotowuje Zenfone Max Plus (M1) z 5,7-calowym wyświetlaczem 18:9

0
83

asus

Firma Asus również w najbliższym czasie ma zamiar wziąć udział w wyścigu producentów «безрамочных» smartfonów. Okazało się, że przygotowuje się do wyjścia model Zenfone Max Plus (M1). Urządzenie otrzyma 5,7-calowy wyświetlacz w formacie 18:9, z bardzo cienkimi ramkami wokół. Chociaż, sądząc po zdjęciu, jak to naprawdę pełnoekranowym ten telefon nie można nazwać.

Wiadomo, że Zenfone Max Plus (M1) będzie wyposażony w 5,7-calowy ekran IPS LCD wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli. Urządzenie będzie pracować na procesorze MediaTek 6750T z 8 rdzeniami Cortex-A53. Ten sam procesor jest używany w Zenfone 3S Max.

Na rynek wyjdą dwa modele: z 2 i 3 gb pamięci ram i dyskiem na 16 i 32 gb. Będzie również uczestniczyć slot na karty microSD. Z tyłu będzie stać dual camera z czujnikami na 16 i 8 megapikseli. Kamera będzie wyposażona w szerokokątny obiektyw. Poniżej głównego aparatu / kamery będzie się skaner linii papilarnych.

Przód będzie stać 8-megapikselowy aparat z funkcją rozpoznawania twarzy. Wiadomo też o slot na 2 karty SIM, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth i GPS. Po wyjęciu z pudełka telefon pochodzi z Android 7.1 Nougat i ZenUI 4.0. Pojemność akumulatora, jak to często bywa z urządzeniami Asus, całkiem niezła ó 4130 mah, z obsługą technologii PowerMaster. Ale szybkiego ładowania nie ma.

Informacji na temat kosztów i daty wydania Asus Zenfone Max Plus (M1) na razie nie ma. Ale wydanie ma nastąpić w najbliższych tygodniach. Telefon wyjdzie w kolorze srebrnym, złotym i czarnym kolorze.