Chiński benchmark AnTuTu pisał świeży ranking najlepszych smartfonów 2017 roku, które otrzymały najwięcej pozytywnych ocen od użytkowników. Testy zostały przeprowadzone w ciągu roku w 5-gwiazdkowym szacunkowej skali. Od razu zastrzeżenie, że wyniki względne i mogą całkowicie nie zgadzać się z twoimi poglądami, ale są one dość ciekawy.

Najlepsze Android smartfony

najwięcej pozytywnych opinii otrzymał OnePlus 5, tym samym stając się pierwszym w tym rankingu. Na drugim miejscu znajduje się jego brat OnePlus 3, który właściciele na razie nie spieszy się zmieniać, tak i nie, bo jeszcze całkiem aktualny (na dniach na niego stała się dostępna aktualizacja do Androida 8.0 Oreo). W pierwszej trójce pojawił się okręt flagowy 2016 roku. ó Meizu Pro 6 Plus .

antutu

Dalej w liście OnePlus 3T, phablet Xiaomi Mi Max, południowokoreański okręt flagowy Samsung Galaxy S8, staruszku Xiaomi Redmi Note 3, kolejny koreański Samsung Galaxy S8+, zeszłoroczny flagowy Xiaomi Mi 6. Zamyka oszacowanie od Xiaomi Redmi 4.

Nasuwa się pytanie, dlaczego na liście nie zobaczyliśmy Samsung Galaxy Note 8 i OnePlus 5T , które też powinny były uzyskać wiele pozytywnych opinii? Ale podobno są jeszcze wystarczająco „nowy”, i nie udało się uzyskać zasłużone ilość ocen.

Ocena AnTuTu iPhone

Również w AnTuTu Benchmark odkryli, i jakie «jabłkowe» smartfony są najbardziej cenione przez użytkowników. I najbardziej popularny stał się iPhone 6s Plus, że co najmniej dziwne, biorąc pod uwagę rok wydania 2015. Według jakich kryteriów odbywała się ocena, do końca nie wiadomo, ale w każdym wypadku wyniki ciekawe.

antutu-2

Śledź nas, aby być na bieżąco ocen AnTuTu na 2018 rok.

  • Daria Daria

    Tego rankingu wierzę) Mój OnePlus 3T też zasługuje na wszystkie piątki, jeszcze i cena ma teraz bardzo smaczne)