Deweloperzy AnTuTu opublikowali świeże lista smartfonów, które użytkownicy wybrali na podstawie swoich preferencji i rzeczywistego wykorzystania doświadczeń. Ocena została przeprowadzona w ciągu całego września z wykorzystaniem system oceny pięciu gwiazdek. W ocenie każdego modelu smartfona udział nie mniej niż 1000 użytkowników.

AnTuTu ranking smartfonów 2017 na Androida

antutu-1

tak Więc, pierwsze miejsce w rankingu AnTuTu na симпатиям użytkowników uzyskał najlepszy smartfon Sony Xperia XZ Premium , który jest wyposażony w ekran o rozdzielczości 4K-rozdzielczość i w odpowiednim nadzieniem. Drugie i trzecie miejsce u sztandarowe OnePlus 5 i Xiaomi Mi MIX 2 . Czwarte miejsce zajął zeszłoroczny flagowy Meizu Pro 6 Plus , który okazał się na tyle udany.

Na piątym i siódmym miejscach ó znane Samsung Galaxy S8 i S8+. Szóste miejsce ó u smartfona średniej klasy Xiaomi Note 4X, a ostatnie 8, 9 i 10 miejsca zasługują na flagowy Xiaomi Mi 6, a także jeszcze dwa smartfona Xiaomi: zeszłoroczny Redmi Note 3 i nowość Mi Note 3 .

Popularność AnTuTu wśród iPhone

antutu-2

Czele listy сентябрьская nowość iPhone 8, a drugie miejsce ó w stosunkowo niedrogiego zeszłorocznego iPhone SE. Trzecie miejsce otrzymał jeszcze bardzo popularny i aktualny iPhone 6S. Również w liście znalazły się iPhone 7 i inne wersje «apple» smartfonów.