AnTuTu pokazał TOP 10 najbardziej ulubionych smartfonów na początek 2018 roku

0
1656

Popularny benchmark AnTuTu przygotowało nowy ranking. Tym razem wykazały najpopularniejsze smartfony w realnych szacunków użytkowników w styczniu-lutym bieżącego roku. Ocena została przeprowadzona w systemie "pięć gwiazdek" i rozważał opinia 1000 respondentów, którzy opuścili swoje opinie.

Najlepsze smartfony na androidzie

najwięcej pozytywnych odpowiedzi w ciągu dwóch miesięcy zebrał OnePlus 3. W ślad za nim "idzie" OnePlus 5. Znaczenie pierwszego nie ma wątpliwości, bo wsparcie u danego producenta na wysokości, wszystkie smartfony otrzymały już aktualizacja do Androida 8.0. Dalej na trzeciej pozycji znalazł się Meizu Pro 6 Plus, a na czwartym ó OnePlus 3T.

Piąte i szóste miejsce na liście AnTuTu u ubiegłorocznych sztandarowe Samsung Galaxy S8 i S8+. I ostatnie cztery wersy znów chińskich smartfonów — to Xiaomi Mi 6, tani smartfon 360 N4S (rozszedł się w ogromnym nakładzie), model Huawei Mate 8 (2015) i Xiaomi Mi Max.

antutu-1

Niektóre z smartfonów ostatnich lat jest nadal aktualne, a użytkownicy nie spieszy się wymieniać je na nowe. Należy zauważyć, że większość uczestników rankingu AnTuTu — to użytkownicy z Chin. Ale to w żaden sposób nie wpływa na obiektywizm tej oceny.

Najlepsze iPhone

antutu-2

W liście AnTuTu iPhone pierwszą pozycję otrzymał w przystępnej cenie iPhone SE. A druga i trzecia linijka od iPhone 'a 6 Plus i wrześniowej nowości iPhone' a 8. Pozostałe modele najlepszych zdaniem użytkowników listy zobaczcie na zrzucie ekranu powyżej.