AnTuTu przygotowało nową listę najbardziej wydajnych smartfonów 2018 roku, już drugi miesiąc. W czołówce znów widzimy smartfony Huawei, ale wystąpił pewne przetasowania w pierwszej trójce w porównaniu z najnowszym rankingu AnTuTu.

Miejscami zamienili się Huawei Mate 10 i Mate 10 Pro. Teraz pierwszy zajmuje wiodącą pozycję, a drugi odpowiednio przesunęła się na drugie miejsce. Na pewno jest to związane z nowymi aktualizacjami SYSTEMU, które otrzymały dane smartfony, bo Mate 10 wzrosła 2000 punktów. Mimo to, różnica między nimi w AnTuTu Benchmark z lutego praktycznie nie ma. Trzecie miejsce utrzymuje urządzenie tego samego marki Huawei V10.

antutu-2018-fevral

W pierwszej piątce również pozostały OnePlus 5 i OnePlus 5T, które w wydajności były praktycznie na jednym poziomie. Swoich pozycji w porównaniu z январским rankingu smartfonów nie zmieniali.

Dalej za nimi należy Nubia Z17 i początkujący testu AnTuTu Nubia Z17S, który pozbawił zeszłoroczny Samsung Galaxy S8 Plus tytuł najlepszego. I ostatnie miejsca u "chińczyków" Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi MIX 2 i "koreańczyka" Samsung Galaxy Note 8, które na pewno nie zobaczymy w przyszłym miesiącu. Znikną z AnTuTu 2018, ustępując pierwszeństwo nowym флагманам.