Deweloperzy aplikacji AnTuTu Benchmark zaktualizowaliśmy listę najbardziej wydajnych smartfonów. Ranking za wrzesień 2017 roku wydaje się bardziej interesujące, ponieważ pojawił się w nim najnowsze ubiegłego miesiąca, w tym iPhone 8 i 8 Plus i następne pokolenie безрамочного smartfona Xiaomi Mi MIX 2. Pozycje się zmieniły w porównaniu z poprzednim августовским rankingu AnTuTu 2017 .

Ogólny ranking smartfonów AnTuTu

antutu-1

dwa Pierwsze miejsca, jak i z oczekiwaniami, otrzymali iPhone 8 i 8 Plus za bardzo dobry wskaźnik wydajności ó 205 286 i 212 728 punktów, odpowiednio. Dalej, trzecią pozycję zajął lider ubiegłego miesiąca OnePlus 5, a za nim na czwartym i piątym miejscu znajdują się Nubia Z17 i HTC U11 .

Na szóstym miejscu nowość września ó Xiaomi Mi MIX 2, który wyprzedził swojego brata Xiaomi Mi 6 (siódme miejsce). Ostatnie ósma, dziewiąta i dziesiąta pozycji Samsung Galaxy S8+, Sony Xperia XZ Premium i zeszłoroczny iPhone 7 Plus.

Wyniki AnTuTu iPhone i innych urządzeń Apple

antutu-2

jeśli chodzi o to «apple» urządzeń, na czele rankingu wciąż ten sam iPad Pro 2017 z wynikiem 224 983 punktów, a na drugim i trzecim miejscu ó nowe iPhone 8 Plus i iPhone 8. Pozostałe pozycje ó w poprzednich generacji smartfonów i tabletów firmy Apple.

Wyniki testu AnTuTu na Android smartfonów

antutu-3

Kieruje Android-lista chiński smartfon OnePlus 5, który jeszcze przez jakiś czas będzie liderem, dopóki nie pojawi się OnePlus 5T lub inny potężny okręt flagowy. Poza tym lista jest wciąż ten sam, za wyjątkiem nowych iPhone ' a. Tylko dwa ostatnie miejsca w ubiegłorocznych OnePlus 3T i LeEco Le Pro 3 .

  • Wiktor Czirkow

    mam pytanie , jak stronniczy test ? Jeśli na przykład w s8 wystawić wysoką wydajność to on wybija aż 174062 papuga. W takim razie nie rozumiem dlaczego jest taka różnica i zaniżony wynik?

  • Igor Fasters

    Załóżmy, że testowana na średnich wartościach. Może polityka «daj drogę młodych”? Samsung S8 od kilku miesięcy siedzi na górze listy. Wydaje się, że tam bardziej niż wszystko obiektywnie. O marketingu i reklamy mówić nie będę, bo to wiedzą tylko w AnTuTu ;)