Testowa zabaw AnTuTu Benchmark wyłożyła zaktualizowany ranking najbardziej zaawansowanych smartfonów na październik, czyli w sprawie ó na początek listopada. W porównaniu ze listą ubiegłego miesiąca szczególnych zmian nie doszło. Chciałbym, aby w rankingu zaświeci iPhone X , którego sprzedaż rozpoczęła się 10 listopada, ale podobno jego wydajność w AnTuTu 2017 zobaczymy już w przyszłym miesiącu.

ogólna ocena wydajności AnTuTu

antutu-1

tak Więc dwa pierwsze miejsca pozostają na razie nowych iPhone 8 i 8 Plus , a następnie trzecie miejsce wciąż trzyma «zabójca sztandarowe» tego roku ó OnePlus 5. Na czwartym miejscu ó nowość października ZTE Nubia Z17S, której nie było w zeszłym rankingu. Ten smartfon różni się od swojego młodszego brata Nubia Z17 (piąte miejsce) o przekątnej ekranu i cienkimi górnymi granicami, boczne samej ramki praktycznie nie ma.

Szóste, siódme i ósme miejsca u początkujących rankingu Huawei Mate 10 , HTC U11 i Xiaomi Mi MIX 2, odpowiednio. I ostatnie dwa miejsca u sztandarowe Samsung Galaxy Note 8 i Xiaomi Mi 6. Co do kwietniowych Samsung S8 i S8 Plus, to oni wyeliminowani z ogólnej listy.

Urządzenia Apple

antutu-2

Tutaj większych zmian też się nie stało, dwa pierwsze miejsca u tabletów Apple, dalej na czwartym i trzecim iPhone 8 i 8 Plus, a także pozostałe «jabłkowe» smartfony.

Android smartfony

antutu-3

Zamiast iPhone 8 i 8 Plus na końcu listy, na dziewiątym i dziesiątym miejscach pojawiły się Samsung Galaxy S8+ i Sony Xperia XZ Premium. Poza tym nic się nie zmieniło w porównaniu z ogólnym rankingu smartfonów AnTuTu 2017 październik.