Reklama i współpraca

DeviceBox.pl  ó popularny zasób stale rosnącej przeczytaniu publicznością. Czytelnikami naszego zasobu są ludzie, aktywnie interesują się nowymi technologiami i urządzeniami różnego planu, w tym komputery, laptopy, tablety , odtwarzacze, telefony komórkowe , a także oprogramowanie do nich.

Informacje na stronie jest aktualizowana codziennie tylko najbardziej świeże wiadomości ze świata techniki elektronicznej. Artykuły są unikalne, autorzy zastanawiają się informacje z zagranicznych źródeł i u producentów. Na podstawie statystyk wyszukiwań, które przechodzą na projekt, można powiedzieć, że goście z wyszukiwarek szukają, trafiają na DeviceBox i gotowi kupić te lub inne urządzenia.

Statystyki strony

Według danych serwisu statystyk Smartfonów można powiedzieć, że czytelnictwo projektu jest podzielony w następujący sposób: 70% ó mężczyźni, 30% ó kobiety, aktywnie interesują się nowościami techniki komputerowej.

Całkowita statystyki za styczeń 2017 roku dla wersji serwisu Smartfonów (obiekt hasło ó 72786003):

  • Frekwencja zasobu ó ponad 60 000 zwiedzających
  • Liczba wyświetleń ó ponad 132 000 wyświetleń

Liczba subskrybentów RSS ó

Liczba czytelników w Twitter  – ponad 2000.

Liczba subskrybentów Vk  – ponad 1200.

DeviceBox.pl ó partner serwisu Yandex.Aktualności. Zapowiedzi artykułów dostają się do kanału rss Yandex, Рамблера i innych agregatorów wiadomości.

Zrzut ekranu z serwisu statystyk Smartfonów z wykresów średniej dziennej frekwencji i ilości odsłon naszego serwisu:

1kufvs

Opcje reklamy

Banery

  • pass-through banner óczapce», po prawej stronie od logo, (zajęte);
  • pass-through baner w pasku bocznym (1 miejsce wolne);
  • banner na stronie głównej, poniżej rubryki «Apple» (1 miejsce wolne);
  • inne możliwości noclegów banerów (na przykład, na końcu każdego artykułu lub w danej rubryce, baner-rozciągając się na całą szerokość strony i tak dalej)

Banery mogą być wyświetlane nie tylko na stronie głównej, ale i na wszystkich wewnętrznych. Możliwa jest płatność zarówno w liczbie wyświetleń, jak i za odrębny okres.

linki Sponsorowane

  • na początku lub na końcu wiadomości (1-2 zdania)
  • wewnątrz tekstu (kontekstowe lub oddzielny blok)

wysokiej Jakości indeksowane linki poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach. W artykule jest jedna i tylko twój link. Można również złożyć poręczenie na osobny okres. Na przykład zamówić «sponsor aktualności» na miesiąc. To znaczy, że w ciągu miesiąca w każdym nowym artykule będzie stał twój link.

Po zakupie linków hurtowych (od 10 sztuk) lub trwałym współpracy będą obowiązywać zniżki.

Reklamowe ankiety

Można się dogadać o przeglądzie, ilości znaków i odnośników na indywidualny program. Artykuł trafia na główną taśmę strony, kanał RSS, aktualności serwis Yandex.Aktualności i inne, również znajduje się kilka dni na stronie głównej. Możliwe jest publikowanie Swojego unikalnego materiału lub przeglądu, napisanego naszym autorem.

Przykład 1
Przykład 2

News partnerów

Sekcji z aktualnościami i artykułami partnerów, dostępne z głównej strony serwisu. Po umieszczeniu artykułu możliwa jest publikacja w tekście do 3 linków wychodzących. Warunki noclegów ustalane są oddzielnie.

Link do partycji

Nasi partnerzy

widget mogą być składane tylko linki tematyczne a może ich być nie więcej niż 2 sztuk ( miejsca zajęte ). Linki z tego widgetu wyświetlane są na wszystkich stronach serwisu. Przykład:

Партнерский блок

Więcej

Reklama w internecie ó sprawa indywidualna. Jesteśmy zawsze gotowi, aby przemyśleć, przedyskutować opcje reklamy, które będą najbardziej skuteczne dla twojej firmy. Jesteśmy zainteresowani w stałej współpracy.

Zawsze otwarci na sugestie o wspólnych promocjach i konkursach .

Reklama na naszym projekcie daje napływ docelowych użytkowników za rozsądne pieniądze. Zawsze będziemy zadowoleni z współpracy z wami! Piszcie:

Dmitrij Шайтор///521
[email protected]
Skype: dimashaitor