O nas

magazyn internetowy computer-hardwares.com///412 посвящен wiadomości i recenzji sprzętu komputerowego . Tutaj można znaleźć najnowsze informacje na temat nowości na rynku światowym «żelaza», a także recenzje laptopów, netbooków, tabletów, smartfonów i innych urządzeń.

Pierwszy artykuł na stronie pojawiła się 23 marca 2009 roku i od tamtej pory nasz czytelnictwo, oceny i frekwencja centralizuje rosną. Praca nad projektem jest prowadzona w sposób ciągły i jego parametry zwiększają się z dnia na dzień.

Nad wiadomościami działają kilku autorów, którzy ciągle podążają za najnowszymi zmianami w dziedzinie Hi-Tech na zagranicznych źródłach, a także bezpośrednio w informacji i informacje prasowe firm. W miarę możliwości uczniów międzynarodowe targi elektroniki użytkowej i wykonane są opinie na podstawie ich wizyt.

Recenzje sprzętu komputerowego opierają się przede wszystkim na subiektywnej opinii autora i nie roszczą sobie prawa do absolutnej obiektywności. Również mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne dla ciebie wskazówki, które pomogą ci określić wybór i dalszą eksploatacją danego urządzenia.

Jesteśmy zawsze gotowi do współpracy! Można u nas zamówić reklamę w różnych formatach i z nami zawsze można się dogadać. O tym, czym jest korzystna reklama na naszym projekcie, jaką frekwencję i inne parametry ma computer-hardwares.com można przeczytać na stronie „ Reklama ».

Zawsze będziemy zadowoleni z współpracy z wami! Piszcie:

Dmitrij Шайтор ó kierownik projektu
Kontakty: [email protected]///435
Skype: dimashaitor

Siergiej Кабацкий ó redaktor
Kontakty: [email protected]///440
Skype: servik1987